Can Hurdacılık

Can Hurdacılık, Ankara Sincan'da faaliyet yürüten firmamız Can hurdacılığa ait kurumsal bilgilere misyon ve vizyon bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Ankara Sincan'da konuşlu olup Ankara'nın tüm ilçelerinden hurda alımı yapan firmamız Can Hurdacılığı telefon ile arayarak keşif talebinde bulunabilirsiniz.

KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

Can Hurdacılık
Can Hurdacılık

Ankara Hurdacılar & Ankara Hurda Alımı Fiyatları


Hakkımızda:

Firmamız Can Hurdacılık, başta Ankara Sincan Hurdacılar sitesi ile Yenimahalle Ostim Hurdacılar Sitesi, Sincan, Etimesgut, Çankaya, Keçiören, Mamak, Yenimahalle, Altındağ, Pursaklar ve Beypazarı ilçeleri olmak üzere Ankara'nın tüm ilçeleri ile civar illerde bulunan ve içeriğinde Demir, Bakır, Alüminyun, Krom Paslanmaz, Çinko ve Sarı Pirinç olan her türlü metal hurda ile Akü, Kablo ve Beyaz Eşya Hurdalarını satın alarak geridönüşüme kazandırmak amacıyla Ankara Sincan ilçesinde kurulmuştur.

Bu yüzden, hurdaların yerinden alınması, karşılıklı güvene dayanan alışveriş ilişkisinin müşteri memnuniyeti ile taçlandırılması ayrıca anında ödeme yaparak hurda alan ve satan tarafın kazanç sağlaması en önemli çalışma prensiplerimizdendir.

Sonuç olarak, kurulduğu günden itibaren dürüst çalışma prensipleri ve müşterilerinden aldığı destekle sürekli büyüyen Can Hurdacılık, araç, ekipman ve hizmet bölgesini genişleterek çalışmalarına devam etmektedir.

Misyonumuz:

Her şeyden önce, dürüst, ilkeli, müşteri memnuniyet ilkelerine saygılı, para kazanırken kazandıran, yapılan alış-veriş ile ülke ekonomisine katkı sağlayan, çalışanlarının sosyal ve ekonomik haklarını takip eden kurumsal bir firma olarak çalışmalara devam etmek en büyük görevimizdir.

Vizyonumuz:

Bundan sonra, firmamız Can Hurdacılığı gerek Ankara'da gerekse Ülke genelinde, aranılan, tavsiye edilen kurumsal misyonu ile örnek alınan referans firma olmasını sağlamak ve ayrıca bunu devamlı kılmak.

Hurda alıyoruz.


Can Hurdacılık

HİZMETLERİMİZ

Alım Yaptığımız Hurda Metal Çeşitleri

Can Hurdacılık

Bu yüzden hurdacılık çok önemlidir.

Can Hurdacılık

Can Hurdacılık

Örneğin, hurda alıp geridönüşüm ile hizmete yeniden kazandırıyoruz. Ayrıca hurdaları nakit ödeme yaparak satın alıyoruz. Sonuç olarak,

Can Hurdacılık

Sonuç olarak, firmamız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz keşif talebinde bulunmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.