Etimesgut Hurdacılar

Etimesgut Hurdacılar, Ankara Can hurdacılık demir bakır alüminyum sarı pirinç kablo krom paslanmaz akü beyaz eşya alanlar alımı fiyatları Eryaman ayrıca Bahçekapı, Elvankent, Eryaman evleri, Göksu benzer şekilde Otuzağustos, Şeyhşamil ve Zırhlıbirlikler bölgelerinden hurda alımı yapıyoruz.

Ankara Etimesgut Hurda fiyatları için hurdacı telefon numarasından hemen bizi arayınız.

ETİMESGUT HURDA ALIMI

Etimesgut Hurdacılar
Etimesgut Hurdacı

Ankara Etimesgut Hurdacılar & Etimesgut Hurda Alımı Fiyatları


Metal hurdalarınızı anında satın alıyoruz!

Her şeyden önce, Firmamız Can Hurdacılık olarak, Ankara Etimesgut İlçesine bağlı başta Etimesgut Eryaman, Bahçekapı, Elvankent,Göksu, Otuzağustos, Şeyhşamil, Zırhlıbirlikler olmak üzere Etimesgut İlçesine bağlı tüm semt, mahalle ve bölgelerden, içeriğinde Demir, Bakır, Alüminyun, Krom Paslanmaz, Çinko ve Sarı Pirinç bulunan her türlü metal hurda ile Akü, Kablo ve Beyaz Eşya Hurdalarını nakit ödeme yaparak satın alıyoruz.

Hurda alıyoruz.


Etimesgut Hurdacılar

Etimesgut İlçesinde Hurda Alımı Yaptığımız Mahalleler:

Ankara Etimesgut Hurdacılar

Etimesgut İlçesine bağlı tüm semt, mahalle ayrıca mevki ve bölgelerin tamamından hurda alımı yapıyoruz. Bu yüzden, Ankara Etimesgut'a bağlı olan tüm semt ve mahalle isimlerini aşağıya çıkarıyoruz. Başka bir deyişle bu liste tamamen sizlere fikir vermek amacıyla yazılmıştır. Satacağınız hurda nerede olursa olsun, aşağıdaki listeden bağımsız olarak hurdalarınızı bulunduğu yerden satın alıyor, bundan sonra hemen nakit ödeme yapıyoruz.

Etimesgut'a bağlı Bahçekapı, Elvankent, Eryaman evleri, Göksu ayrıca Otuzağustos, Şeyhşamil ve benzer şekilde Zırhlıbirlikler semtlerinden hurda alımı yapıyoruz. Ayrıca, 30 Ağustos, Ahi Mesut, Alsancak, Altay, Aşağıyurtçu, Atakent, Ayyıldız, Bağlıca ayrıca Bahçekapı, Balıkuyumcu, Elvan, Erler, Eryaman, Etiler, Fatih Sultan, Fevziye, Göksu, Güzelkent ayrıca İstasyon, Kazım Karabekir, Oğuzlar, Piyade, Şehit Osman Avcı, Şehitali, Şeker, Şeyh Şamil, Süvari benzer şekilde Topçu, Tunahan, Yapracık, Yavuz Selim, Yeşilova ve ayrıca Yukarıyurtçu Mahallesinden her çeşit metal hurda alımı yapıyoruz.


Etimesgut Hurdacılar

HİZMETLERİMİZ

Alım Yaptığımız Hurda Metal Çeşitleri

Etimesgut Hurdacılar

Etimesgut Hurdacılar

Etimesgut Hurdacılar

Etimesgut Hurdacılar

Sonuç olarak, firmamız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz keşif talebinde bulunmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.