Pursaklar Hurdacılar

Pursaklar Hurdacılar, Ankara Can hurdacılık demir bakır alüminyum sarı pirinç kablo krom paslanmaz akü beyazeşya alanlar alımı fiyatları saray ayrıca merkez ve karacaçören bölgelerinden hurda alımı yapıyoruz.

Ankara Pursaklar Hurda fiyatları için hurdacı telefon numarasından hemen bizi arayınız.

PURSAKLAR HURDA ALIMI

Pursaklar Hurdacılar
Pursaklar Hurdacı

Ankara Pursaklar Hurdacılar & Pursaklar Hurda Alımı Fiyatları


Metal hurdalarınızı anında satın alıyoruz!

Her şeyden önce, Firmamız Can Hurdacılık olarak, Ankara Pursaklar İlçesine bağlı başta Merkez, Saray ve Karacaören bölgeleri olmak üzere Pursaklar İlçesine bağlı tüm semt, mahalle ve bölgelerden, içeriğinde Demir, Bakır, Alüminyun, Krom Paslanmaz, Çinko ve Sarı Pirinç bulunan her türlü metal hurda ile Akü, Kablo ve Beyaz Eşya Hurdalarını nakit ödeme yaparak satın alıyoruz.

Hurda alıyoruz.


Pursaklar Hurdacılar

Pursaklar İlçesinde Hurda Alımı Yaptığımız Mahalleler:

Ankara Pursaklar Hurdacılar

Pursaklar İlçesine bağlı tüm semt, mahalle ayrıca mevki ve bölgelerin tamamından hurda alımı yapıyoruz. Bu yüzden, Ankara Pursaklar'a bağlı olan tüm semt ve mahalle isimlerini aşağıya çıkarıyoruz. Başka bir deyişle bu liste tamamen sizlere fikir vermek amacıyla yazılmıştır. Satacağınız hurda nerede olursa olsun, aşağıdaki listeden bağımsız olarak hurdalarınızı bulunduğu yerden satın alıyor, bundan sonra hemen nakit ödeme yapıyoruz.

Pursaklar'a bağlı Merkez, Saray ve ayrıca Karacaören semtlerinden hurda alımı yapıyoruz. Ayrıca, Abadan Mahallesi, Altınova Mahallesi, Ayyıldız Mahallesi, Fatih Mahallesi, Karaköy Mahallesi, ayrıca Karşıyaka Mahallesi, Kösrelikkızığı Mahallesi, Merkez Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Peçenek Mahallesi, ayrıca Saray Cumhuriyet Mahallesi, Saray Fatih Mahallesi, Saray Gümüşoluk Mahallesi, Saray Osmangazi Mahallesi, ayrıca Sirkeli Yeşilova Mahallesi, Sirkeli Yeşilyurt Mahallesi, Tevfik İleri Mahallesi, Yeni Karaköy Mahallesi, benzer şekilde Yıldırım Beyazıt Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi ve Yuva mahallelerinden her çeşit metal hurda alıyoruz.


Pursaklar Hurdacılar

HİZMETLERİMİZ

Alım Yaptığımız Hurda Metal Çeşitleri

Pursaklar Hurdacılar

Pursaklar Hurdacılar

Pursaklar Hurdacılar

Pursaklar Hurdacılar

Sonuç olarak, firmamız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz keşif talebinde bulunmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.