Yenimahalle Hurdacılar

Yenimahalle Hurdacılar, Ankara Can hurdacılık demir bakır alüminyum sarı pirinç kablo krom paslanmaz akü beyaz eşya alanlar alımı fiyatları batıkent ayrıca Demetevler, Ostim, İvedik organize sanayi ayrıca Akın, İstasyon, Karşıyaka benzer şekilde Susuz, Şentepe, Yakacık Yurtçu ve Atatürk Orman Çiftliği bölgelerinden hurda alımı yapıyoruz.

Ankara Yenimahalle Hurda fiyatları için hurdacı telefon numarasından hemen bizi arayınız.

YENİMAHALLE HURDA ALIMI

Yenimahalle Hurdacılar
Yenimahalle Hurdacı

Ankara Yenimahalle Hurdacılar & Yenimahalle Hurda Alımı Fiyatları


Metal hurdalarınızı anında satın alıyoruz!

Her şeyden önce, Firmamız Can Hurdacılık olarak, Ankara Yenimahalle İlçesine bağlı başta Batıkent, Demetevler, Ostim, İvedik organize sanayi ayrıca Akın, İstasyon, Karşıyaka benzer şekilde Susuz, Şentepe, Yakacık Yurtçu ve Atatürk Orman Çiftliği bölgeleri olmak üzere Yenimahalle İlçesine bağlı tüm semt, mahalle ve bölgelerden, içeriğinde Demir, Bakır, Alüminyun, Krom Paslanmaz, Çinko ve Sarı Pirinç bulunan her türlü metal hurda ile Akü, Kablo ve Beyaz Eşya Hurdalarını nakit ödeme yaparak satın alıyoruz.

Hurda alıyoruz.


Yenimahalle Hurdacılar

Yenimahalle İlçesinde Hurda Alımı Yaptığımız Mahalleler:

Ankara Yenimahalle Hurdacılar

Yenimahalle İlçesine bağlı tüm semt, mahalle ayrıca mevki ve bölgelerin tamamından hurda alımı yapıyoruz. Bu yüzden, Ankara Yenimahalle'ye bağlı olan tüm semt ve mahalle isimlerini aşağıya çıkarıyoruz. Başka bir deyişle bu liste tamamen sizlere fikir vermek amacıyla yazılmıştır. Satacağınız hurda nerede olursa olsun, aşağıdaki listeden bağımsız olarak hurdalarınızı bulunduğu yerden satın alıyor, bundan sonra hemen nakit ödeme yapıyoruz.

Yenimahalle'ye bağlı Batıkent, Demetevler, Ostim, İvedik organize sanayi ayrıca Akın, İstasyon, Karşıyaka benzer şekilde Susuz, Şentepe, Yakacık Yurtçu ve Atatürk Orman Çiftliği semtlerinden hurda alımı yapıyoruz. Ayrıca, 25 Mart, Anadolu, Aşağı Yahyalar, Avcılar, Barış, Barıştepe, Batı Sitesi, Beştepe, Burç, Çamlıca, Çarşı, Çiğdemtepe, Demetevler, Demetgül, Demetlale, Emniyet, Ergazi, Ergenekon, Esentepe, Gayret, Gazi, Güventepe, Güzelyaka, İlkyerleşim, İnönü, Işınlar, İvedik, İvedikosb, Kaletepe, Karacakaya, Kardelen ayrıca Karşıyaka, Kayalar, Kentkoop, Kuzey Yıldızı, Macun, Mehmet Akif Ersoy, Memlik, Ostim, Ostim Osb, Özevler ayrıca Pamuklar, Ragıp Tüzün, Serhat, Susuz, Tepealtı, Turgut Özal, Uğur Mumcu, Varlık, Yakacık, Yeni Batı ayrıca Yeniçağ, Yeşilevler, Yukarı Yahyalar, Yunus Emre Mahallesi ayrıca Yuvaköy mahallelerinden her çeşit metal hurda alıyoruz.


Yenimahalle Hurdacılar

HİZMETLERİMİZ

Alım Yaptığımız Hurda Metal Çeşitleri

Yenimahalle Hurdacılar

Yenimahalle Hurdacılar

Yenimahalle Hurdacılar

Yenimahalle Hurdacılar

Sonuç olarak, firmamız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz keşif talebinde bulunmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.